Εμπιστοσύνη !
Η διαδικασία μιας επιτυχημένης μεταμόσχευσης μαλλιών επηρεάζει σε μεγάλο βαθμό τόσο την εξωτερική εμφάνιση όσο και – σημαντικά – την Ψυχολογία των ανθρώπων. Μελετώντας από την αρχή τη κάθε διαφορετική περίπτωση
Οι Υπηρεσίες μας
Καλύπτουμε ευρεία γκάμα υπηρεσιών που ξεκινούν από τη καθημερινή φροντίδα των μαλλιών και φθάνουν μέχρι και την οριστική αποκατάσταση της τριχόπτωσης. Βασική αρχή μας, να προτείνεται η κατάλληλη λύση για τη κάθε διαφορετική περίπτωση. Στόχος μας είναι με τη διαχρονική πίστη μας στον Άνθρωπο και τις ανάγκες του, να αποτελούμε την πρώτη αναζήτηση για οποιοδήποτε θέμα τριχόπτωσης.
Καθαριότητα, επαγγελματισμός και ευγένεια! Αδιαπραγμάτευτα, για εμας, κριτήρια, στα οποία το Kurland Spa μας ικανοποίησε και με το παραπάνω! Μοναδική εμπειρία το χαμάμ! Το μασάζ, απο τις ευγενέστατες κοπέλες, το πιο χαλαρωτικό που έχω κάνει! Οσο για το Kaiserbad..η πολυτέλεια προσωποποιημένη!Η Σίγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά. Προτείνω ανεπιφύλακτα! Στα συν το παρκινγκ στον χώρο του κτιρίου. Ευχαριστούμε για όλα
Καθαριότητα, επαγγελματισμός και ευγένεια! Αδιαπραγμάτευτα, για εμας, κριτήρια, στα οποία το Kurland Spa μας ικανοποίησε και με το παραπάνω! Μοναδική εμπειρία το χαμάμ! Το μασάζ, απο τις ευγενέστατες κοπέλες, το πιο χαλαρωτικό που έχω κάνει! Οσο για το Kaiserbad..η πολυτέλεια προσωποποιημένη!Η Σίγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά. Προτείνω ανεπιφύλακτα! Στα συν το παρκινγκ στον χώρο του κτιρίου. Ευχαριστούμε για όλα
Καθαριότητα, επαγγελματισμός και ευγένεια! Αδιαπραγμάτευτα, για εμας, κριτήρια, στα οποία το Kurland Spa μας ικανοποίησε και με το παραπάνω! Μοναδική εμπειρία το χαμάμ! Το μασάζ, απο τις ευγενέστατες κοπέλες, το πιο χαλαρωτικό που έχω κάνει! Οσο για το Kaiserbad..η πολυτέλεια προσωποποιημένη!Η Σίγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά. Προτείνω ανεπιφύλακτα! Στα συν το παρκινγκ στον χώρο του κτιρίου. Ευχαριστούμε για όλα
Καθαριότητα, επαγγελματισμός και ευγένεια! Αδιαπραγμάτευτα, για εμας, κριτήρια, στα οποία το Kurland Spa μας ικανοποίησε και με το παραπάνω! Μοναδική εμπειρία το χαμάμ! Το μασάζ, απο τις ευγενέστατες κοπέλες, το πιο χαλαρωτικό που έχω κάνει! Οσο για το Kaiserbad..η πολυτέλεια προσωποποιημένη!Η Σίγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά. Προτείνω ανεπιφύλακτα! Στα συν το παρκινγκ στον χώρο του κτιρίου. Ευχαριστούμε για όλα
Η διατήρηση της καλής υγείας και ομορφιάς των μαλλιών αποτελεί ζητούμενο για κάθε γυναίκα. Αναζητήστε την έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση με τα πρώτα σημάδια αλλαγής στην εικόνα των μαλλιών σας.
Ενημερωθείτε ΕδώΕιδικές συνεδρίες οπου απαιτείται μεγαλύτερος αριθμός μοσχευμάτων προς μεταφορά. Εκεί δηλαδή, όπου απαιτείται υπέρβαση του συνηθισμένου αριθμού τριχοθυλακίων, εφαρμόζεται ως ιδανική λύση σε δύο συνεχόμενες ημέρες.
Ενημερωθείτε ΕδώΗ εξέλιξη της μεταμόσχευσης μαλλιών έχει οδηγήσει στη διαδικασία λήψης και μεταφοράς μεμονωμένων τριχοθυλακίων. Με την τεχνική αυτή δίδεται η δυνατότητα απόδοσης καλύτερης φυσικότητας, με αισθητικά άρτια αποτελέσματα.
Ενημερωθείτε Εδώ